Shkarkues Pinterest

Shkarkoni video Pinterest, Imazh, GIF në internet Falas.

Skanuar nga

Norton TM Safe Web


Shkarkoni video nga Pinterest

Është i shpejtë dhe i sigurt.

Shkarkues në internet Pinterest

Pinterest Downloader është një nga mjetet më të mira në internet, ju mund të shkarkoni falas video, imazhe, gif dhe bobina Pinterest. Është një mjet i thjeshtë dhe i lehtë për t'u përdorur, thjesht duhet të kopjoni lidhjen e videos dhe ta ngjisni këtu dhe skedari juaj i shkarkimit të mediave do të jetë gati. Të gjitha videot që shkarkoni nga Pinterest Downloader do të jenë në format mp4 me cilësi të lartë (720p, 1080p, 4k ose 480p). Tashmë e dini që Pinterest nuk lejon një opsion shkarkimi të drejtpërdrejtë për video, imazhe, bobina dhe gif (dhe çdo skedar media). Por ne krijuam këtë faqe interneti për t'ju ofruar të gjitha lehtësitë. Pa pagesë, mund të shkarkoni në internet imazhe Pinterest HD (format JPG ose jpeg), videoklipe/rrotullime (video të shkurtra Pinterest) në galeri, Tregime, statuse dhe gif.
Cilesi e larte
Shkarkuesi ynë Pinterest ju ndihmon të shkarkoni skedarë video me cilësi të lartë (mbështetje 1080p, 720p dhe 4k).
Përdorues miqësor
Faqja jonë e internetit është e pajtueshme me të gjitha pajisjet (celular, PC, tablet) dhe sistemet operative (Android, iOS). Nuk nevojitet instalim i softuerit.
Nuk ka Regjistrim
Nuk kërkohet regjistrim; shërbimi ynë është plotësisht i lirë për t'u përdorur. Ngjitni lidhjen Pinterest këtu dhe shkarkoni skedarin tuaj të medias.

Si të shkarkoni në internet videot, imazhet, rrotullat dhe GIF të Pinterest

Konvertuesi më i shpejtë dhe më i sigurt i videove Pinterest

1 Kopjo dhe ngjit lidhjen

Hapi i parë është të kopjoni lidhjen Pinterest dhe ta ngjisni në kutinë e shkarkimit.

2 Klikoni në Shkarko

Pasi të keni marrë të dhënat tuaja, klikoni në butonin e shkarkimit

3 Gati për shkarkim

Tani skedari juaj është gati për t'u shkarkuar; mund të duhen 1-3 sekonda

Karakteristikat e Pinterest Video Downloader

Punë e shpejtë - Duhen më pak se 2 sekonda për të marrë të dhëna, (dhe shpejtësia e shkarkimit është e shkëlqyer) sepse ne përdorim shumë serverë me shpejtësi të lartë të mundësuar nga CPU Xeon dhe një rrjet 40 Gbps.

Ndërfaqja e pastër e ndërfaqes: Nuk ka marrëzi: dizajn i thjeshtë, pa dritare kërcyese ose çdo lloj reklame irrituese.

Uebsajt i sigurt: Faqja jonë e internetit është plotësisht e sigurt për t'u përdorur, e verifikuar nga Norton Safe Web.

Përputhshmëria me ndër-platformë: Qasuni në shkarkuesin tonë Pinterest nga çdo pajisje, pavarësisht nëse është një desktop, tabletë ose smartphone. Faqja jonë e internetit është plotësisht e përgjegjshme dhe funksionon pa probleme në platforma dhe shfletues të ndryshëm.

Pyetjet e bëra më shpesh

A duhet të regjistroj një llogari për të shkarkuar video?

Jo, nuk ju nevojitet një llogari për të shkarkuar video, imazhe ose GIF.

A është PinterestDownloader i sigurt për pajisjen time?

Po, sigurimi i sigurisë së përdoruesit është prioriteti ynë kryesor. PinterestDownloader është plotësisht i sigurt për t'u përdorur - pa viruse, pa malware.

Ku ruhen videot pas shkarkimit?

Në mënyrë tipike, videot e shkarkuara ruhen në dosjen e shkarkimit të paracaktuar të shfletuesit tuaj.

  • Windows: Shtypni Ctrl + J për të parë historinë e shkarkimit.
  • Mac: Shtypni Cmd + Shift + J për të parë historinë e shkarkimit.
  • Telefonat inteligjentë: Kontrolloni shtegun e paracaktuar të shkarkimit të shfletuesit tuaj. (Shiko galerinë)

A gjurmon PinterestDownloader videot e shkarkuara të një përdoruesi?

Jo, PinterestDownloader nuk ruan videot e shkarkuara ose nuk gjurmon historinë e shkarkimeve. E gjithë përmbajtja mbetet anonime dhe e sigurt.

Si të përdorni Pinterest Downloader në Android?

Për të shkarkuar videot e Pinterest në Android:

  1. Hapi 1: Vizitoni pinterestdownloader.com.co në shfletuesin tuaj të internetit Android.
  2. Hapi 2: Ngjitni URL-në e videos në hyrjen e shkarkuesit.
  3. Hapi 3: Klikoni butonin e shkarkimit për të ruajtur videon tuaj.

Si të shkarkoni video Pinterest në Mac OS?

Ndiqni në të njëjtën mënyrë, këtu janë hapat e thjeshtë:

  1. A. Kopjo URL-në e videos Pinterest.
  2. B. Ngjitni URL-në në kutinë e hyrjes së shkarkuesit.
  3. C. Klikoni "Shkarko" për të filluar procesin. Videoja juaj do të ruhet si një skedar MP4

A është Pinterest Video Downloader falas?

Po, Pinterest Video Downloader është falas për t'u përdorur dhe do të jetë gjithmonë. Megjithatë, nëse dëshironi të na dhuroni, mbështetja juaj është shumë e mirëpritur.

A ka një kufi për numrin e videove që mund të shkarkoj?

Jo, nuk ka kufi. Ju mund të shkarkoni video të pakufizuara duke përdorur PinterestDownloader.

A keni ndonjë pyetje për t'iu përgjigjur?

Ju lutemi na kontaktoni këtu . Ne do t'ju përgjigjemi sa më shpejt të jetë e mundur.

Mohim përgjegjësie

PinterestDownloader nuk pret asnjë përmbajtje pirate ose me të drejtë autori në serverin e tij; të gjitha videot ose imazhet e shkarkuara përmes mjetit tonë janë me burim nga serverët e tyre përkatës CDN. Ky mjet nuk është i lidhur në asnjë mënyrë me Pinterest.